Anasayfa
English
İletişim
Hızlı Erişim
Akademik Takvim
Anketler
Bilgi Edinme
Bilgi Paketi
Diş Hekimliği Fakültesi Randevu
Etkinlik Talep Formu
NOHU Login
NUBulut
Öğrenci e-posta
Personel e-posta
Telefon Rehberi
Uzaktan Eğitim Sistemi
Yemek Menü
Yemekhane Sanal Pos
NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ
Deri Teknolojisi
Bor Halil Zöhre Ataman Meslek Yüksekokulu
Bölüm
Genel Bilgi
Bölüm Kurulu
Sayılarla Bölümümüz
Komisyonlar
Akademik Kadro
Araştırma
Projeler
Yayınlar
Laboratuvarlar
Öğrenci
Ders Programı
Formlar
Dersler
Ders Planları
Kısa ders İçerikleri
Yeterlilikler
Beceri ve Yetkinlikler
Eğitim Amaçları
Program Çıktıları
Hedefleri
Not Değerlendirme
GZFT Analizi
Program Çıktı Matrisleri
Kalite Çalışmaları
Değerlendirme Raporları
Akran Değerlendirme Raporları
DERİ HALI ÇALIŞMALARIMIZ
Tüylü derilerden dekoratif amaçlı çalışmalarımız
ATÖLYE ÇEVRE TEMİZLİĞİ
Deri Teknolojisi programı öğrencileri ile Dericilik Uygulama Atölyesi çevre temizliği yapılmıştır. Bor Belediyesinin çevre ile ilgili birimi ile görüşülerek atölye önüne çöp konteyneri koyulması sağlanmıştır.
ORYANTASYON EĞİTİMİ
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz Döneminde okulumuz Deri Teknolojisi, ve Geleneksel El Sanatları Programı öğrencileri 25.10.2023 tarihinde kampüs alanına götürülerek, fakülte binaları, kütüphane, kongre merkezi, spor merkezi, satış ofisi, otobüs durak ve güzergahları vb. konularında gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
Uygulama çalışmalarından örnekler
Uygulama sırasında elde edilen deri numuneleri
Mezunlarımızın Buluşması
29-30 Haziran 2019 tarihinde mezunlarımızı bir araya getirdik.
Mezunlarımızın buluşması
29-30 Haziran 2019 tarihinde mezunlarımızı bir araya getirdik.
Dericilik Atölyesinden
Meslek Yüksekokulları arasındaki en donanımlı dericilik uygulama atölyesi
DERİ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılında Deri Teknolojisi Programına 17 öğrenci ders kaydı yaptırmıştır. Programımız aktif olarak eğitim öğretim faaliyetlerine devam etmektedir. Program öğrencilerimize Niğde Bor Karma ve Deri İhtisas Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü olarak karşılıksız burs imkânı sağlanmıştır.
STAJ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Yarıyılında Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri Bölümü, Deri Teknolojisi Programı I. Sınıf öğrencilerine 30.04.2024 tarihinde program öğretim elemanları tarafından, staj işlemleri konusunda bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.
DANIŞMAN ÖĞRENCİ TOPLANTISI
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz Döneminde okulumuz Deri Teknolojisi, Grafik Tasarımı, Moda Tasarımı ve Geleneksel El Sanatları Programı öğrencilerine yönelik olarak 19.10.2023 tarihinde Danışman Öğrenci Toplantısı yapılmıştır. Öğrencilerimize Önlisans ve Lisans Eğitim Öğretim ve Sınav Yönetmeliği, Staj Yönergesi vb. konularda bilgilendirmeler yapılarak okulumuzun ve kampüs alanının tanıtımı yapılmıştır.
DERİ TEKNOLOJİSİ PROGRAMIMIZ YENİDEN ÖĞRENCİ ALIYOR
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılında programımız yeniden aktif hale getirildi.
TEKNİK GEZİ
Bölüm öğretim elemanları eşliğinde Deri Teknolojisi Programı öğrencilerimiz 22.05.2024 tarihinde Bor Karma ve Deri İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan Arı Deri Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti’ne teknik geziye götürülmüştür.
Haberler
/
Duyurular
Arşiv
DERİ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI YENİDEN AKTİF
Etkinlikler
Arşiv
Güncel Etkinlik Bulunmamaktadır. Önceki Etkinlikler İçin Arşiv Sayfasına Bakabilirsiniz.
Türkiye Deri Vakfı
Türkiye Deri Sanayicileri Derneği